ساب سنگ

سنگ یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین موارد برای پوشش دهی سطوح در محیط های گوناگون مانند فضای داخلی منازل، لابی مجتمع های مسکونی، اماکن بزرگ تجاری، مذهبی، اداری و….به شمار می آید.

سنگ ها به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند که هر کدام کاربرد و زیبایی خاص خود را دارند.

مهم ترین دلیل استفاده از سنگ، زیبایی و جلایی است که به سطح می بخشد که در برخی موارد به دلیل عدم نگهداری صحیح، دچار آسیب می شود.

بعد از گذشت زمان و مجاورت سطح با آب و خاک و آلودگی سنگ دچار آسیب شده و ترک، خرابی و شکستگی دربرخی قسمت های آن به وجود می آید، که زیبایی سنگ و باالطبع سطح را تحت شعاع قرار می دهد.

هزینه تعویض سنگ آسیب دیده و یا شکسته با سنگ نو بسیار زیاد است و مسئله دیگری که وجود دارد این است که آیا دقیقا همان سنگ را می توان جایگزین نمود؟

ساب سنگ ایتالیایی

با اجرای فرآیند ساب 7 مرحله ای (ایتالیایی) می توان سطح را به حالت اولیه تبدیل کرد و با عملیات تخصصی بهسازی، زیبایی و جلای سنگ بهبود و افزایش می یابد.

ساب ایتالیایی تمام خط و خش و خرابی و شکستگی ایجاد شده در سطح سنگ را بدون آسیب به بافت سنگ از بین می برد و  ترمیم می کند.

استفاده از دستگاه و مواد تخصصی در اجرای این فرآیند بسیارحائز اهمیت است چرا که درصورت استفاده از مواد نامناسب، دستگاه های غیر حرفه ای و نیروی غیر متخصص نه تنها سطح شما ترمیم نمی شود بلکه دچار آسیب بیشتری هم خواهد شد.

ساب غیراصولی به بافت سنگ آسیب زده، و زیبایی و جلای آن را از بین خواهد برد و بعد از گذشت زمان خرابی های سطح بیشتر از پیش نمایان خواهد شد.

هر مرحله از ساب ایتالیایی دارای بخش های مختلفی است که به طور مجزا از دستگاه ها و مواد مخصوص همان مرحله استفاده می شود.

ساب، کاری حرفه ای است که برای بدست آمدن نتیجه ای مطلوب و رضایت بخش نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد.

شرکت فراپاک سازان با داشتن تجربه کافی، مهارت، دستگاه های ایتالیایی و مواد تخصصی آلمانی این فرآیند را به صورت کاملا حرفه ای اجرا می کند.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید