نظافت و پاکیزگی یک محیط از عوامل تاثیرگذار بر کسب و کاراست.اغلب اولین برخورد در نگاه افراد ماندگارترین تصویر خواهد بود.به همین دلیل است که نظافت محیط همواره از اهمیت بالایی برخوردار است. محیط تمیز نشان دهنده اهمیت کارفرما به مراجعه کننده می باشد. از این رو استفاده از دستگاه های تخصصی به منظور تسهیل فرایند نظافت یک راهکار همیشگی به شمار می آید. 

اهمیت شستشو کف ساختمان

یکی از تاثیرگذارترین موارد در نگاه اول نظافت سطح کف است. هرچه سطح کف درخشان تر و تمیز تر باشد محیط جلوه بهتری خواهد داشت. زمین عاری از آلودگی باعث القای حس بهتری در مراجعه کننده می شود.یکی دیگر از عوامل مهم در نظافت سطح کف جلوگیری از پخش و انتقال آلودگی در محیط است.برای نظافت و شستشوی کف ساختمان اداری می توان از دستگاه اسکرابر (زمین شوی صنعتی) استفاده کرد.با استفاده از این دستگاه می توان با حداقل رساندن دخالت نیروی انسانی سطح کف را نظافت کرد.

مزایای استفاده از اسکرابر

1-حفظ سلامت افراد

2-افزایش کارایی کارکنان

حفظ سلامت افراد

شستشوی کف ساختمان اداری با استفاده از اسکرابرمحیطی عاری از آلودگی را برای افراد اعم از مراجعه کننده، کارمند و … فراهم می نماید.

افزایش کارایی کارکنان

به طور کلی محیط کثیف و نامرتب باعث حواس پرتی و عدم تمرکز کارکنان میشود به طبع محیط تمیز و عاری از آلودگی نیز سبب ایجاد آرامش در افراد و افزایش کارایی و بهره وری می گردد.علاوه بر موضوع کارکنان، نظافت محیط به ویژه سطح کف، آن هم در اماکن اداری افزایش رضایت مشتری را در پی دارد و افزایش رضایت به طور مستقیم بر روی بهره وری کسب و کار تاثیرگذار است.

شستشوی کف ساختمان اداری با روش های سنتی

استفاده از روش های قدیمی و سنتی در رابطه با شسشوی سطح کف ساختمان اداری در حال حاضر تنها اتلاف هزینه وزمان می باشد.تجهیزات سنتی مانند تی در شستشوی سطح کف نه تنها از کیفیت بالایی در نظافت برخوردار نیست بلکه سبب ماندگاری رطوبت بر روی سطح و افزایش خطر لغزندگی برای افراد می گردد.در محیط های وسیع استفاده از تجهیزات قدیمی بسیار زمان بر و ناکارآمد است در دنیای امروز که زمان ارزش بالایی دارد باید همیشه در جستجوی روش های کارآمد و با صرفه اقتصادی بالا باشیم.

شستشوی سطح کف با دستگاه اسکرابر

دستگاه زمین شوی صنعتی (اسکرابر) یکی از رایج ترین و پرکاربردترین دستگاه های نظافت صنعتی در شستشوی سطح کف است. از این دستگاه می توان برای شستشوی تمام کف های مسطح اعم از کفپوش های سنگ، سرامیک، اپوکسی، پارکت و… استفاده نمود.یکی از مزیت های این دستگاه امکان خشک شدن سطح همزمان با شستشو است.

معرفی انواع اسکرابر

دستگاه اسکرابر در دو نوع دستی و سرنشین دار، باتری دار و کابلی طراحی می گردد. همه این مدل ها در محیط اداری کاربرد دارند. اما توجه به برخی ویژگی های محیط از جمله وسعت، میزان رفت و آمد و دسترسی به بخش های مختلف، بودجه و… نکاتی است که هنگام انتخاب دستگاه باید به آن توجه نمود.

– کاربرد اسکرابر دستی

در یک محیط اداری معمولا در تمام ساعت ها رفت و آمد وجود دارد بنابراین باید از دستگاهی استفاده نمود که همزمان با حضور افراد بتوان از این دستگاه استفاده نمود.بنابراین نیاز به دستگاهی پرقدرت، کم صدا و سریع وجود دارد. اسکرابر دستی در مدل باتری و کابلی طراحی شده و هم در محیط های مجهز به پریز برق و هم در محیط های فاقد آن قابل استفاده می باشد. همچنین به دلیل داشتن وزن کم و ابعاد مناسب به راحتی می توان برای بخش های با دسترسی کم  به کارگرفته شود.

– کاربرد اسکرابر سرنشین دار

برای بخش های وسیع می توان از این دستگاه استفاده نمود. منبع تغذیه این دستگاه باتری است که با شارژ کامل آن می توان ساعت ها بدون محدودیت به شستشوی زمین پرداخت. عدم وجود کابل برق برای استفاده از دستگاه اسکرابر سرنشین دار محدودیتی ایجاد نمی کند.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی می باشد برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه اسکرابر از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید