امروزه در صنعت ساخت و ساز کمتر کسی هست که در مورد بتن فرآوری شده نشنیده باشد.بتن فرآوری شده در صنعت با نام های متفاوتی از قبیل سوپرکانکریت، بتن پولیشی، پولیش بتن و …. شناخته می شود. در سال های قبل بتن به دلیل استحکام و مقاومت بالا اغلب  برای زیر سازی مورد استفاده قرار می گرفت ولی امروزه با پیشرفت  تکنولوژی و با استفاده از دستگاه های تخصی بتن به ماده ای با کارایی بیشتری تبدیل شده است.از بتن فرآوری شده حتی می توان در قسمت های داخلی سازه و به عنوان کفپوش استفاده نمود.

کفپوش های رایج بسیاری مانند سنگ، سرامیک، اپوکسی و …. وجود دارد، ولی همگی دارای نواقصی هستند که این نقص ها تا حد زیادی در کفپوش سوپرکانکریت از بین رفته است بنابراین سوپرکانکریت روش جایگزین مناسبی خواهد بود.مزایای سوپرکانکریت در اماکن مختلف یکسان است که در این مقاله به چند مورد از آن ها می پردازیم.

مزایای سوپرکانکریت در اماکن مختلف

1-زیبایی

2-نظافت آسان

3-طول عمر بالا

4-عایق بودن

5-نگهداری آسان

6-صرفه اقتصادی

زیبایی

استفاده از سطحی صاف،براق و یکپارچه با قابلیت ایجاد طرح و رنگ های مختلف بر روی آن باعث افزایش زیبایی و جلوه محیط می گردد.

نظافت آسان

به دلیل یکپارچه بودن سطح و عدم وجود خلل و فرج در سطح، آلودگی در بافت نفوذ نمی کند و به راحتی در کوتاهترین زمان ممکن و با تجهیزاتی در دسترس می توان سطح سوپرکانکریت را نظافت کرد.

طول عمر بالا

مقاوکمت این سطح در برابر خط و خش، سایش و وزن باعث می شد که این کفپوش طول عمر بالایی داشته باشد.

عایق بودن

عدم نفوذ آب، روغن، چربی و سیاهی در این کفپوش

نگهداری آسان

نگهداری کفپوش سوپر کانکریت در طی سالها نسبت به سایر کفپوش ها به دلیل مقاومت بالا و نظافت آسان بسیار راحتتر خواهد بود.

صرفه اقتصادی

اجرای این روش نسبت به مزایای آن هزینه بالایی ندارد همچنین هزینه تعمیر و نگهداری این کفپوش بسیار ناچیز است.

شرکت فراپاک سازان آوا اولین مجری روش سوپرکانکریت در ایران است برای ارتباط با کارشناسان فنی در رابطه ب اجرای این روش از طریق صفحه تماس با ما و برای دریافت اطلاعات نظافتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید