ماده شوینده

در دنیای مکانیزه امروز خدمات نظافت صنعتی امری رایج و کاربردی است.

خدمات نظافت صنعتی دارای 3 بخش اساسی، شامل دستگاه های نظافت صنعتی، نیرو و مواد شوینده صنعتی می باشد.

برای اجرای عملیات نظافت صنعتی به بهترین شکل ممکن، استفاده از هر 3 بخش به طور همزمان ضروری است.

هر یک از بخش های ذکر شده برای خدمات نظافت صنعتی، دارای استانداردهای خاصی هستند که در اجرای فرآیند باید به طور کامل رعایت شوند.

انتخاب و استفاده درست از مواد شوینده، دستگاه و اپراتور کمک شایانی به اجرای عملیات میکند.

امروز می خواهیم به مواد شوینده صنعتی بپردازیم.

مواد شوینده صنعتی، مانند دستگاه های نظافت صنعتی، خاص و تولید شده برای استفاده در صنعت هستند.

این مواد در مقایسه با مواد شوینده معمولی(سنتی) سرعت بالاتر و جذب آلودگی بیشتری دارد، که باعث می شود آلودگی در زمان کمتری از روی سطح از بین برود و در نتیجه فرآیند نظافت زودتر به پایان می رسد.

هنگام استفاده از مواد شوینده صنعتی جوانب احتیاط را رعایت نموده و این مواد را از دسترس افراد عادی و کودکان دور نگهدارید.

برای استفاده از این مواد ابتدا مقدار کمی از ماده را روی قسمت کوچکی ازسطح تست کرده و در صورت عدم بروز مشکل، برای تمام سطح استفاده نمایید.

برای انتخاب مواد شوینده مناسب شما باید اطلاعات کافی در مورد ماده و خواص آن داشته باشید.

شرکت فراپاک سازان آوا به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند و شما می توانید در صورت نیاز و نداشتن اطلاعات کافی در خصوص ماده شوینده مورد نیاز خود از ما کمک بگیرید.

شرکت فراپاک سازان آوا به دلیل تجربه زیاد و فعالیت در زمینه خدمات نظافت صنعتی شروع به تولید چندین ماده شوینده صنعتی با کاربردهای متفاوت نموده است.

برخی از این تولیدات شامل:

 Stone SoapStone CleanerHs RemoverConcrete Film RemoverEpoxy Remover,…….

می باشد.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

 

پیام بگذارید