یکی از ابزار های کاربردی و مفید برای نظافت آشپزخانه بخارشوی صنعتی است.

مکانیزم نظافتی بخارشوی به این صورت است که با تولید مداوم بخار با حرارت بالا هر نوع آلودگی را از بین می برد. این دستگاه به طور همزمان آلودگی را به داخل مخزن دستگاه مکش می کند و درجه حرارت آن نیز قابل تنظیم است.

در آشپزخانه های خانگی وصنعتی به دلیل پخت و پز چربی روی سطوح مختلف و تجهیزات انباشته می شود.این چربی جمع شده روی سطوح به راحتی با دستمال و شستشو معمولی از بین نخواهد رفت.

نظافت آشپزخانه با بخارشوی صنعتی بسیار راحت و سریع صورت می گیرد.

استفاده از مواد شوینده  به دلیل ایجاد بو  ممکن است باعث بروز مخاطرات  برای افراد در محیط آشپزخانه گردد. بهترین راه حل برای نظافت آشپزخانه استفاده از  بخارشوی صنعتی می باشد.

با استفاده از بخارشوی صنعتی در محیط آشپزخانه می توان تمام سطوح اعم از دیوار و کف و … را نظافت کرد. علاوه بر سطوح می توان تمام شیشه ها را  نیز با استفاده از این دستگاه تمیز کرد.

تمام سطوح داخلی، شیشه ها، درز پنجره و درها  که در معرض آلودگی هستند و دوده و سیاهی در این قسمت ها انباشته می شود با استفاده از بخارشوی صنعتی می توان قسمت هایی از سطح را که دسترسی به آن ها سخت و یا غیر ممکن است را نظافت کرد.

برخی از قسمت های سطوح مانند کناره آشپزخانه ها و… به سادگی قابل دسترسی نمی باشند. باقی ماندن آلودگی در این نواحی، باعث افزایش آلودگی و انتقال آن به نقاط دیگر و در نتیجه کاهش سطح بهداشت

می گردد. دستگاه بخار شوی صنعتی با قدرت نفوذ بسیار بالا، آلودگی را از درون این نواحی بیرون می کشد.

برخی از قسمت های موجود در آشپزخانه  آلوده به ذرات و دوده های بسیار ریزی است که نظافت آن ها با هیچ روشی ممکن نیست اما با نفوذ بخار در این قسمت ها می توان این ذرات را از روی سطح جدا و تمیز کرد.

علاوه بر این با اسنفاده از بخارشوی صنعتی می  توان تجهیزات آشپزخانه را به طور کامل نظافت و ضدعفونی کرد.

شرکت فراپاک آماده  ارائه انواع خدمات نظافت صنعتی است برای دریافت مشاوره از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

برای اجاره انواع ماشین آلات صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید