نظافت تجهیزات، ماشین آلات سنگین و دستگاه های کارخانه ای  که معمولا آلودگی  آن ها چربی، روغن و دارای سیاهی است با روش های عادی نظافتی کاری سخت و زمان بر خواهد بود.با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات نظافت صنعتی  می توان به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت فرآیند نظافت را اجرا کرد.  برای نظافت تجهیزات با آلودگی قدیمی  انباشته شده بهتر است ازدستگاه واترجت یا کارواش صنعتی استفاده نمود.با به کارگیری این دستگاه می توان تمام آلدگی موجود بر بدنه دستگاه و ماشین آلات را از بین برد.

نحوه کار دستگاه واترجت صنعتی

هنگام استفاده از واترجت صنعتی آلودگی به واسطه فشار آب خروجی دستگاه، از سطح جدا شده و از بین می رود.با جداسازی کامل آلودگی از دستگاه ها و جلوگیری از انیاشته شدن و سخت شدن آلودگی می توان به سلامت آن ها نیز کمک کرد.واترجت صنعتی امکان تولید آب گرم و ضدعفونی دستگاه را هم به کاربر می دهد.

برای تجهیزات با آلودگی های روغنی بهتر است برای آسان تر شدن کار و نظافت بهتر از واترجت آب گرم استفاده کرد.این دستگاه در ابعاد و مدل های متفاوتی برای محیط های مختلف طراحی و تولید می گردد.

مزایای استفاده از واترجت

استفاده از واترجت بری نظافت در محیط های صنعتی باعث کاهش زمان نظافت، کاهش نیرو و… میشود که تمام این موارد سبب کاهش هزینه می گردد.

با به کارگیری واترجت می توان در مصرف آب و مواد شوینده و انرژی صرفه جویی کرد.همچنین نظافت تجهیزات و حفظ سلامت آن ها از هزینه های آتی تعمیر و نگهداری هم می کاهد. با استفاده از واترجت صنعتی می توان با بکارگیری فشار بالای آب گرم ذرات آلودگی و جرم های چسبیده بر بدنه و یا داخل ماشین آلات را با سرعت و کیفیت جداسازی و ازبین برد.فشار آب باعث جدا شدن آلودگی می شود و قبل از شستشو نیاز به نرم شدن آلودگی های سخت نیست.

ممکن است این تصور برای افراد به وجود آید که هنگام استفاده از واترجت به دلیل نحوه کار این دستگاه مصرف آب به شدت بالا برود این در حالی است که با به کار گیری این دستگاه نه تنها آب بیشتر از حد نیاز استفاده نمی شود بلکه استفاده از این دستگاه باعث صرفه جویی در مصرف آب هم می گردد.با صرفه جویی در مصرف آب می توان به حفظ محیط زیست نیز کمک کرد.

ارگنومی

استفاده از این دستگاه برای کاربر بسیار راحت است و هنگام به کارگیری آن فشاری به کاربر وارد نمی شود.

طراحان و تولیدکنندگان دستگاه های نظافت صنعتی با درنظر گرفتن راحتی اپراتور اقدام به طراحی و تولید دستگاه های نظافتی می نمایند.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور است برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع واترجت از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید