نظافت در صنعت

صنایعی که به خدمات نظافت صنعتی نیاز دارند

به طور کلی تمامی بخش ها در صنعت به نظافت نیازدارند ولی چگونگی نظافت در هر بخش متفاوت است.

صنایع  تولیدی مختلف، کارخانه ها، انبارها، سردخانه ها و …. همگی به نظافت صنعتی نیاز دارند.

در محیط صنعتی به دلیل وجود دستگاه های مختلف و کاربری محیط، نظافت کار آسانی نخواهد بود.

در این صنایع باید از تجهیزات مناسب محیط برای نظافت استفاده نمود تا از آسیب رساندن به افراد و دستگاه های موجود در محیط جلوگیری کرد.

ضرورت نظافت صنعتی در صنایع

به دلیل سخت بودن امر نظافت در محیط های صنعتی، ممکن است این کار یا صورت نگیرد و یا غیر اصولی باشد که این فرآیند باعث تجمع آلودگی در محیط شده و می تواند خطر آفرین باشد و در نتیجه عواقب بدی در پیش خواهد داشت.

تجمع آلودگی و گرد و خاک در محیط های صنعتی می تواند باعث درست کار نکردن دستگاه ها، انفجار، گیرگردن سوپاپ ها و … شود که تمام این موارد باعث کاهش ایمنی پرسنل می گردد.

کاهش کیفیت کار و محصولات، مورد دیگری است که  در اثر عدم نظافت محیط های صنعتی گریبان گیر خواهد شد .

به کارگیری نظافت صنعتی در صنایع مختلف نیارمند دانش و مهارت است چرا که تنها استفاده از نظافت صنعتی کفایت نمی کند و برای نظافت محیط های صنعتی همواره باید بدانیم که کدام دستگاه مناسب محیط است.

در محیط های صنعتی به دلیل وسعت و تعدد دستگاه های مورد استفاده از هر دستگاهی برای نظافت نمی توان استفاده نمود.

همانطور که اشاره کردیم هر بخش از محیط نیازمند روش نظافتی خاصی است برای مثال برای نظافت سطحی که محل تجمع گردو خاک بوده می توان از دستگاه جاروبرقی و دستگاه اسکرابر استفاده نمود ولی انتخاب هر کدام از این دستگاه با توجه به شرایط محیط باید صورت گیرد.

برای شستن دستگاه ها و ماشین آلات با رعایت نکات ایمنی می توان دستگاه واترجت صنعتی به کار برد.

برای شستشو کف سالن ها نیز می توان از دستگاه زمین شوی صنعتی (اسکرابر) استفاده کرد.

برای نظافت محوطه هم دستگاه سوئیپر مناسب است.

به طور کلی نظافت در صنعت با روش های سنتی، کاری سخت، زمان گیر و موقتی است بدیهی است استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی که به طور ویژه برای خدمت رسانی در صنایع طراحی شده اند امری سودمندانه خواهد بود.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

 

 

 

پیام بگذارید