نظافت محیط کار باید اصولی و مرتب صورت گیرد.محیط کار آلوده باعث انتشار بیماری، کاهش راندمان کارکنان ، کاهش بهره وری و عدم جلب رضایت مشتری و مراجعه کننده می گیرد.محیط کار بخش های متفاوتی برای نظافت دارد یکی از مهم ترین قسمت ها برای نظافت سطح کف است.درخشش و نظافت سطح کف در نگاه اول بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت می باشد. از سوی دیگر نظافت محیط نشان دهنده میزان احترام و توجه کارفرما به کارکنان و مراجعه کنندگان می باشد. برای تسهیل و تسریع نظافت سطح کف در محیط کار می توان از دستگاه های به روز و پیشرفته نظافت صنعتی استفاده نمود.

نظافت سنتی در محیط کار

در روش قدیمی برای نظافت سطح از تجهیزات سنتی مانند تی و سطل و… استفاده می گردد.استفاده از این روش نه تنها کیفیت خوبی به همراه ندارد بلکه بیشتر باعث آلودگی و انتقال آن به قسمت های دیگر می شود. مشکل دیگری که در روش سنتی وجود دارد خطر احتمال لغزش فرد وجود دارد.این روش نیازمند نیرو، هزینه  و زمان بیشتری نسبت به روش صنعتی است.

نظافت صنعتی

نظافت صنعتی شامل گستره ای از دستگاه و تجهیزات نظافتی است که با استفاده از آن ها می توان فرآیند نظافت محیط را از نظر کیفیت و سرعت ارتقا بخشید.

اسکرابر

اسکرابر یکی از دستگاه های رایج و پرکاربرد در نظافت صنعتی است که برای نظافت سطح کف استفاده می شود.

استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی برای نظافت سطح کف یکی از ایده آل ترین روش های نظافتی می باشد.در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی اسکرابر در ابعاد و مدل های متنوعی برای سهولت کاربر طراحی و تولید می گردد. در حال حاضر این دستگاه در دو نوع باطری دار(سرنشین دار) و دستی(کابلی) قابل استفاده است.

مزایای استفاده از اسکرابر برای نظافت سطح کف در محیط کار

1-کاهش سروصدا

2-افزایش کیفیت نظافت

3-قابل استفاده برای محیط های بدون دسترسی

4-قابل استفاده برای محیط های وسیع

5-ایمن

نظافت محیط کار با اسکرابر

دستگاه اسکرابر امکان شستشو سطح مختلف از جنس سنگ، سرامیک، کاشی، اپوکسی و… را به ما می دهد. نظافت با این دستگاه به گونه ای است که هیچ آلودگی بر روی کفپوش ها باقی نخواهد ماند. علاوه بر این اسکرابر امکان خشک کردن سطح به صورت همزمان با شستشو را فراهم می کند. استفاده از این دستگاه برای کاربر آسان می باشد.اسکرابر از آسیب رسیدن به سطح جلوگیری می نماید.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناس فنی از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه اسکرابر از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمایید.

پیام بگذارید