نظافت سوله

در صنعت بخش های زیادی به نظافت و نگهداری نیاز دارد.سوله های صنعتی یکی از این بخش ها است.

نظافت سوله های صنعتی را می توان به چند بخش تقسیم کرد.

نظافت کف ، نظافت سقف، نظافت شیشه و نظافت دیوارها.

نظافت کف

نظافت کف به دو روش انجام می شود.

Deep Cleaning –1

2-شستشو سطح

در روش اول سطح به طور کامل جرم برداری می شود و تمام آلودگی، سیاهی، چربی و روغن و … از روی سطح از بین خواهد رفت. جرم برداری، نظافت عمیق یا همان Deep Cleaning  توسط دستگاه پولیشر، جاروبرقی و مواد تخصصی صورت می گیرد.

روش دوم شستشو سطح است که می توان این کار را به وسیله واترجت آب گرم، سرد و دستگاه اسکرابر انجام داد.در این روش تمام گردوغبار و آلودگی های جزئی و سطحی از بین می رود.

به طور کلی برای نظافت سطح کف، ابتدا یک مرتبه جرم برداری و بعد از آن برای نگهداری شستشو پیشنهاد می شود.

نظافت سقف

نظافت سقف سوله های صنعتی به وسیله ی دستگاه واترجت امکان پذیر خواهد بود.

نظافت دیوارها

نظافت دیوارهای سوله های صنعتی توسط دستگاه واترجت صورت می گیرد.

نظافت شیشه ها

در سوله های صنعتی معمولا قسمت بالایی دیوارها توسط شیشه احاطه شده است.

برای نظافت این شیشه با استفاده از بالابر می توان از دستگاه واترجت و نماشو استفاده کرد.

در سوله های صنعتی که جنس کف بتن است می توان از فناوری جدید فرآوری بتن (سوپرکانکریت) استفاده نمود.

سوپرکانکریت یک روش فرآوری نوین بتن می باشد که در آن سطوح بتنی به سطحی صاف ، براق ، زد خش و مقاوم در برابر نفوذ آب، روغن و هر نوع آلودگی تبدیل می گردد.

سوپرکانکریت جایگزین مناسبی برای کفپوش های اپوکسی است و به دلیل مزایای متعدد آن نسبت به اپوکسی امروزه در خیلی از فضاها شاهد اجرای این روش می باشیم.
سوپرکانکریت را می توان به عنوان کف پوش در پارکینگ ها، سالن های تولید، کلین روم ها، سالن های نمایشگاهی، ترمینال های فرودگاه، رستوران ها و … اجرا نمود.مقاومت آن در برابر خط و خش عدم ترک پذیری و زیبایی منحصر به فرد و مقاومت در برابر افتادن رد لاستیک و نظافت آسان از تمایزات این نوع کفپوش با سایر کفپوش ها می باشد.

همچنین هزینه اجرای ارزان و مرمت پذیر بودن آن این کفپوش رو جز پر مصرف ترین ها در دنیا قرار می دهد.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

پیام بگذارید