برای مدیریت هر مرکزی نکات کلیدی و مهمی وجود دارد. نظافت محیط یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین نکات است.هر مدیری برای اداره امور نظافتی مرکز خود نیاز به یک تیم مشاوره نظافتی قوی دارد.مرکزهای متفاوتی در سطح شهر فعالیت می کنند، مراکز آموزشی هم یکی از آن ها هستند. مراکز آموزشی اغلب شامل حیاط یا محوطه ای برای تفریح و استراحت افراد می باشد..در این مراکز بهداشت به طور مستقیم با سلامت افراد در ارتباط است. مدارس، مهد کودک ها و….. هم جزء ای از همین مراکز هستند.نظافت و تمیز کردن  محوطه های بزرگ با روش های قدیمی بسیار زمان بر و پر هزینه خواهد بود.استفاده از نظافت صنعتی برای نظافت این محوطه ها کمک شایانی به جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی میکند.

 دستگاه های نظافت صنعتی

از دستگاه های متفاوتی با توجه به نوع آلودگی محیط می توان برای نظافت محوطه مراکز آموزشی استفاده نمود.

این دستگاه ها عبارتند از: جاروبرقی صنعتی، زمین شوی صنعتی (اسکرابر) و سوئیپر.

عملکرد دستگاه اسکرابر

این دستگاه نظافت سطح کف را به وسیله برس و تی های تعبیه شده در پشت دستگاه انجام می دهد و همزمان با شستشو، سطح را خشک می کند.

عملکرد جاروبرقی صنعتی

این دستگاه با قدرت مکش بالا و مخازن بزرگ تمام ذرات ریز و درشت گردو غبار و آلاینده های موجود روی سطح را جمع آوری می کند.

عملکرد سویپر صنعتی

دستگاه سوییپر صنعتی، یک جاروی مکانیزه است که بوسیله چند برس ، سطوح کف را نظافت می نماید.هدایت دستگاه های سوئیپر و اسکرابر به دو صورت خودرویی(سرنشین دار) و دستی است.

مزایای استفاده ازدستگاه های نظافت صنعتی در مراکز آموزشی

دستگاه های نظافت صنعتی مزایای متعددی را برای محیط های آموزشی مانند مدارس فراهم می کنند. در ادامه به تعدادی از آن ها می پردازیم.

افزایش سطح بهداشت

نظافت سطوح کف محوطه یکی از امور مهمی است که در ارتباط با بهداشت مراکز آموزشی است. دستگاه های صنعتی با استفاده از سیستم  های قوی تمام آلودگی های موجود بر روی سطوح را از بین می برند و  مانع از بازگشت آن ها به محیط می شوند.

کاهش زمان مورد نیاز

در مراکز آموزشی مسئولیت های متفاوت و متنوعی بر عهده مسئول امور خدمات و نظافت است . نظافت و حفظ بهداشت محوطه یکی از زمانگیر ترین موارد برای نظافت می باشد که با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی این زمان به طرز چشمگیری کاهش می یابد.

کاهش نیروی مورد نیاز

دستگاه های نظافت صنعتی از کارایی بالایی نسبت به تجهیزات سنتی و قدیمی برخوردارند و تمامی این دستگاه ها تنها توسط یک نیرو می توانند اداره شوند.

شرکت فراپاک ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی می باشد برای اطلاع از نحوه خدمات از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید