یک فروشگاه زنجیره ای از قسمت های مختلفی تشکیل می شود.برخی از این قسمت ها نیاز به نظافت روزانه و برخی دیگر در بازه های زمانی نسبتا طولانی تری نیاز به نظافت دارند.در نظافت صنعتی برای نظافت هر بخش می توان برنامه ای مختص همان قسمت در نظر گرفت.در برنامه نظافتی می توان تعیین کرد از چه دستگاه و مواد شوینده ای و در چه بازه زمانی باید استفاده نمود.فروشگاه زنجیره ای هم از این قاعده مستثنی نیست.

برای نظافت فروشگاه زنجیره ای از دستگاه های مختلفی استفاده می شود و  برای نظافت هر قسمت از مواد شوینده مناسب استفاده می گردد.

قسمت های مختلف فروشگاه زنجیره ای

1-سالن اصلی

2-سطح کف

3-قفسه ها

4-پارکینگ

در نظافت سالن اصلی با توجه به نوع آلودگی می توان از دستگاه جاروبرقی، بخارشوی صنعتی و واترجت استفاده نمود.برای از بین بردن چربی و روغن بهتر است از واترجت آب گرم استفاده شود.

برای نظافت سطح کف دستگاه اسکرابر (زمین شوی صنعتی) کاربرد دارد.این دستگاه در نوع کابلی و سرنشین دار طراحی شده است، برای نظافت سطح کف فروشگاه زنجیره ای با توجه به وسعت و فضای آزاد بین قفسه ها می توان از هر دو مدل به دلخواه و با توجه به شرایط استفاده نمود.

نظافت قفسه ها به دلیل ارتفاع و جنس قفسه معمولا کاری سخت است.با به کارگیری دستگاه واترجت با فشار مناسب می توان به راحتی تمام قفسه ها را نظافت کرد.

پارکینگ فروشگاه های زنجیره ای معمولا وسیع و پر رفت و آمد است.نظافت دستی و به کارگیری روش های قدیمی برای این اماکن صرفه اقتصادی ندارد.استفاده از تجهیزات به روز نظافتی باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و نیرو می گردد. برای نظافت روتین پارکینگ می توان از دستگاه اسکرابر و سوئیپر استفاده نمود و برای نظافت عمیق و از بین بردن رد لاستیک، چربی و روغن ناشی از تردد خودروها باید از دستگاه پولیشر، واترجت و جاروبرقی به همراه مواد شوینده تخصصی استفاده کرد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه هی نظافت صنعتی می توانید از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید