برای نظافت سطوح و اشیای مختلف مانند لوله ها روش های بسیاری وجود دارد.

روش های نظافتی سنتی و روش های نظافتی جدید مانند نظافت صنعتی که توسط دستگاه ها صورت می گیرد. هرکدام از این روش های مزایا و معایبی دارد در روش های سنتی معایبی چون صرف انرژی و زمان زیاد، هدر رفتن آب و هزینه بالا را داریم ولی در روش های به روز صنعتی با این مشکلات روبرو نیستیم. نظافت صنعتی روشی بهینه و مناسب برای جایگزینی روش های نظافتی سنتی محسوب می شود.

در نظافت مکانیزه برای شستشوی سطوح و اشیای آلوده مانند لوله که نظافت آن آسان هم نیست می توان از دستگاه کاربردی واترجت استفاده نمود.

این دستگاه با افزایش فشار آب ورودی تمام آلودگی های روی سطح را از بین می برد.

لوله ها انواع مختلفی دارد و با توجه به به کاربردی که دارند آلودگی آن ها متفاوت است. لوله های فاضلاب جز آلوده ترین لوله ها محسوب می شود که دارای آلودگی سخت هستند و  به نظافت عمقی نیاز دارد.

نظافت لوله با واترجت

نظافت لوله های فاضلاب شامل دو قسمت خارج و داخل لوله می شود.برای نظافت تاسیسات حساس و فنی مانند تاسیسات و لوله های فاضلاب باید حتما قبل از نظافت تمام موارد توسط کارشناسان بررسی شود تا هنگام اجرای فرآیند خللی در کار به وجود نیاید.از واترجت صنعتی برای رسوب زدایی، نظافت عمیق و گند زدایی لوله ها می توان استفاده نمود.

با توجه به روش نظافتی این دستگاه و تنوع نازل ها، تمام رسوب ها و آلودگی های سخت داخل لوله از بین خواهد رفت.

هنگام استفاده از این دستگاه هیچ گونه آسیب یا خسارتی به لوله ها وارد نمی شود.

برایاین کار لازم نیست که آن ها از مسیر خارج شوند و نظافت بدون برداشتن لوله ها هم امکان پذیر است.با استفاده از واترجت آب گرم می توان داخل لوله ها را ضدعفونی کرد.

از واترجت های صنعتی برای برش لوله و واتربلاست هم استفاده می شود.

استفاده از دستگاه واترجت برای شستشو یک فرایند سریع و  مقرون به صرفه است.

مزایای استفاده از واترجت صنعتی

  • افزایش سرعت و کیفیت نظافت
  • نظافت بخش های غیر قابل دسترس
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی
  • عدم محدودیت برای جابه جایی
  • قابلیت تنظیم فشار دستگاه با توجه به نوع آلودگی

شرکت فراپاک ارائه دهنده کلیه خدمات نظافت صنعتی در زمینه های مختلف می باشد برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع واترجت صنعتی از طریق ساین رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید