تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که کدام روش نظافتی برای نظافت کفپوش محیط شما مناسب است؟پاسخ به این سوال و انتخاب شما تاثیر بسیاری در زمان، هزینه و انرژی خواهد داشت.انتخاب روش درست و مناسب نظافتی می تواند در کیفیت نظافت تاثیر بسیاری داشته باید.کفپوش ها در هر محیطی جزء آلوده ترین نقاط محسوب می شوند. تماس مداوم با آلاینده ها عامل این آلودگی است. شیوه های متنوعی برای نظافت کفپوش وجود دارد.

روش های مختلف دستی و مکانیزه برای از بین بردن آلودگی ها و نظافت کفپوش وجود دارد که در ادامه به بررسی برخی از این روش ها می پردازیم.

روش های دستی و سنتی نظافت کفپوش

در برخی موارد استفاده از روش های دستی برای نظافت سطوح کاربرد ندارد و نتیجه مطلوب به دست نمی آید. روش های دستی معمولا برای نظافت منازل مسکونی و محیط های کوچک جهت از بین بردن لکه و آلودگی های سطحی کاربرد دارد.در به کارگیری روش دستی برای نظافت کفپوش باید به چند نکته توجه نمود، مهمترین نکته انتخاب مواد شوینده مناسب است.انتخاب مواد شوینده مناسب می تواند از آسیب به سطح جلوگیری نماید.

نظافت صنعتی کفپوش

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی متنوعی برای نظافت کفپوش طراحی و تولید می گردد.هر یک از این دستگاه ها در جمع آوری و نظافت موارد خاصی کاربرد دارند و قادرند بهترین کیفیت نظافت کفپوش را ارائه دهند.

دستگاه های نظافت صنعتی کفپوش

در محیط های صنعتی آلودگی هایی از جنس چربی، دوده، رسوبات و … وجود دارد، نظافت، شستشو و برطرف نمودن این آلودگی ها با تجهیزات مناسب می تواند به میزان زیادی در ارتقا ایمنی محیط تاثیر داشته باشد.

برخی آلودگی ها مانند رد لاستیک و آلودگی های روغنی را نمی توان با روش های دستی نظافت کرد.

برای از بین بردن کامل این آلودگی ها باید از تجهیزات نظافت صنعتی استفاده نمود. 

اسکرابر

اسکرابر ها یا زمین شوی مکانیزه ازماشین آلات تخصصی نظافت کفپوش ها هستند. از این دستگاه می توان برای شستشوی انواع کفپوش ها استفاده نمود.

تنوع در طراحی این دستگاه امکان به کارگیری آن در شرایط مختلف را فراهم ساخته است.

واترجت

واترجت(کارواش) صنعتی را می توان به صورت تضمینی برای از بین بردن لکه هایی مانند لکه رنگ، جرم زدایی، از بین بردن رسوبات انباشته شده و… به کار برد.

پولیشر

پولیشر از دیگر تجهیزاتی است که در فرایند نظافت کفپوش مورد استفاده قرار می گیرد. کفپوش سالن ها و مجموعه ها بعد از گذر زمان و استفاده مکرر کدر شده و درخشش خود را از دست می دهند. با استفاده از دستگاه پولیشر می توان ناهمواری های سطح را از بین برد و با این روش از تجمع آلودگی جلوگیری کرد. بدین صورت نظافت آسان شده و با استفاده از پد های مخصوص دستگاه و سطح می توان جلای سطح را احیا کرد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان فنی از طریق صفحه تماس با ما و برای اطلاع از مشخصات انواع تجهیزات مکانیزه جهت نظافت سطوج از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمایید.

پیام بگذارید