واترجت جزء کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی است که فرآیند نظافت را با استفاده از فشار آب اجرا می کند.در این دستگاه تولید آب با فشار زیاد به وسیله پمپ صورت می گیرد.منبع تغذیه پمپ موتور الکتریکی یا دیزلی می باشد.آب خروجی از پمپ به وسیله شلنگ به لنس و نازل منتقل شده و با فشار زیاد خارج می شود.

در شستشو و نظافت با دستگاه واترجت در اثر شدت برخورد آب با سطح تمام آلودگی ها از روی سطح جدا می شود.دستگاه واترجت صنتی کاربردهای بسیاری هم در صنعت و هم برای مصارف خانگی دارد.

از این دستگاه برای جرم برداری و شستشوی سطوح مختلف مانند پارکینگ استفاده می شود.این دستگاه در صنایع علاوه بر شستشو کاربردهای مختلفی نظیر رنگبری، برش، سندبلاست و… دارد.واترجت در کارواش ها، کارخانه ها و در محیط خانگی برای شستشوی استخر، سرویس بهداشتی، حمام، پارکینگ، بالکن و نرده ها کاربرد دارد  که به طور مختصر به چند مورد از آن ها می پردازیم.

کاربرد وارتجت در رستوران

در رستوران برای شستشوی تجهیزات و ظروف و نظافت بخش های داخلی و بیرونی می توان از واترجت استفاده کرد.فشار آب باعث از بین رفتن جرم ها و چربی و روغن انباشته شده می گردد.

واترجت در شهرداری

دستگاه واترجت درسیستم شهرداری کاربردهای زیادی دارد. از این دستگاه جهت شستشوی سطل های زباله، ماشین های حمل زباله، ماشین آتش نشانی، آمبولانس، اتوبوس ها و سایر وسایل نقلیه عمومی بهره می برند. واتر جت برای شستشوی دیوار ها و از بین بردن نوشته و رنگ از روی دیوار، شستشوی آب نماها، پارک ها و… کاربرد دارد.

واترجت در صنایع کشاورزی و دامداری

در صنایع کشاورزی و دامپروری از واترجت برای شستشو تجهیزات و ماشین آلات و محل نگهداری حیوانات می توان استفاده نمود. شستشوی ماشین آلات کشاورزی به عملکرد روان و بهتر آن ها کمک می نماید. همچنین نظافت منظم اصطبل ها و محل نگهداری دام ها در افزایش سطح بهداشت موثر است.

واترجت در صنایع غذایی

در صنایع غذایی رعایت و حفظ استانداردهای بهداشتی امری مهم و ضروری است.در صنایع غذایی هردو مدل دستگاه واترجت (آب گرم و آب سرد) کاربرد دارد.از این دستگاه برای شستشو و نظافت در تمام مراحل تولید، فرآوری و بسته بندی محصولات همچنین شستشو و نظافت روزانه مخازن و… می توان استفاده کرد.

کاربرد واترجت در عملیات های صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی فشار قوی در عملیات های صنعتی مانند تخریب بتن، زنگ بری و رنگ بری و شستشوی مدل های حرارتی کاربرد دارد.در برخی موارد به دلیل بتن ریزی نامناسب و یا آسیب های وارده به بتن ترمیم و تخریب آن لازم است. با استفاده از واترجت صنعتی می توان فرآیند تخریب بتن را با دقت بالا و  بدون آسیب انجام داد. زنگ بری و رنگ بری از کاربرد های دیگر واترجت صنعتی در این بخش می باشد.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی است برای ارتباط با مشاوران این شرکت از طریق صفحه تماس با ما و برای اجاره انواع دستگاه های واترجت از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید