امروزه برای  شستشو و نظافت از تجهیزات به روز مکانیزه و صنعتی استفاده می شود. یکی از این تجهیزات کاربردی کارواش مکانیزه جهت شستشوی خودرو و ماشین های سنگین است.طراحی، تولید و اجرای کارواش مکانیزه تحول عظیمی در این صنعت ایجاد کرده است.

در طراحی این دستگاه مکانیزه سرعت، کیفیت، انعطاف پذیری و کارایی در نظر گرفته شده است.

در این دستگاه بعد از مشخص شدن تیپ خودرو می توان برنامه شستشو را انتخاب نمود.شستشو بر اساس تیپ بندی و ابعاد خودرو صورت می گیرد.این دستگاه قابلیت برنامه پذیری دارد. برای شستشو برنامه و پکیج های متفاوتی وجود دارد که تمام پکیج ها با کیفیت و سرعت بالا اجرا می شوند.

استفاده از کارواش مکانیزه باعث به حداقل رساندن مصرف آب و همچنین صرفه جویی در مصرف مواد شوینده می شود.با استفاده از دستگاه کارواش مکانیزه در کمترین زمان می توان بیشترین تعداد خودرو ممکن را با کیفیت بالا نظافت کرد.

نیاز به تعمیر و نگهداری در این دستگاه بسیار ناچیز و عمر مفید آن بسیار بالا می باشد.

این دستگاه شامل قسمت های مختلفی است. نازل های پاشش آب، ماده شوینده و پاشش واکس از جمله نازل های به کار رفته در دستگاه کارواش اتوماتیک هستند. برس های عمودی و افقی تعبیه شده در دستگاه با قرار گیری در زوایای مناسب میتوانند تمام بخش های خودرو را به طور کامل و با دقت بالا شستشو دهند. سنسور های تشخیص فاصله به کار رفته در دستگاه از تماس برس های دستگاه با فشار بالا بر بدنه خودرو و بروز آسیب در آن جلوگیری می نماید.

انواع کارواش مکانیزه

این دستگاه در دو مدل ریلی و تونلی طراحی و تولید میگردد که هر کدام ویژگی و کاربرد خاص خود را دارند.

اساس کار هر دو مدل مشابه یکدیگر است و تنها در ظاهر با هم متفاوت هستند.کارواش ریلی فضا کمتری نسبت به کارواش تونلی اشغال می کند.

مزایای استفاده از کارواش مکانیزه

1-نظافت و شستشو آسان و سریع خودرو و ماشین آلات سنگین

2-کاهش مصرف آب

3-کاهش زمان شستشو

4-کاهش هزینه

5-شستشوی اتوماتیک بدون دخالت نیرو در هنگام شیوع بیماری

6-نظافت تعدادخودرو بیشتر

7-افزایش سود

شرکت فراپاک سازان آوا اولین مجری کارواش های اتوماتیک زنجیره ای در سراسر ایران می باشد برای اطلاع از شعب می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام بفرمائید.

برای اجاره دستگاه های نظافت صنعتی از طریق سایت رنت ابزار با ما در ارتباط باشید.

پیام بگذارید