نظافت دوره ای

دستگاه های نظافت صنعتی در حوزه های مختلف طرفداران خاص خود را دارند.

برخی از این دستگاه ها به دلیل کارایی بالا از محبوبیت خاصی نسبت به سایر دستگاه ها برخوردارند.

دستگاه کف شوی صنعتی یا همان اسکرابر یکی از این موارد است.

کف شوی صنعتی، دستگاهی است که برای نظافت سطح کف و ازبین بردن لایه های آلودگی چسبیده بر روی سطوح مورد استفاده قرار می گیرد که شستشو و خشک کردن زمین را به طور هم زمان با هم انجام می دهد.

کف شوی صنعتی (اسکرابر) دارای سیستم برس زنی، سیستم مکش آب و مخزن آب تمیز و کثیف است.

نحوه کار این دستگاه به این صورت است که همزمان با پاشش آب تمیز بر روی سطح، برس ها شروع به چرخش می کنند  (این چرخش باعث جدا شدن آلودگی های چسبیده روی سطح می شود.) و بعد از آن آب کثیف روی سطح، توسط تی و مکش به مخزن آب کثیف منتقل می شود.

مدل های دستگاه کف شوی صنعتی (اسکرابر)

به طور کلی اسکرابر به دو دسته تقسیم می شود:

1-اسکرابر دستی

2- اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر دستی

کف شوی دستی از مهم‌ترین و کارآمدترین تجهیزاتی است که جهت شستشوی سطوح کف در محیط‌ هایی با وسعت کم و متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد. منبع تغذیه این دستگاه برق شهری است که از طریق کابل برق تامین می شود.

اسکرابر سرنشین دار

این دستگاه پر بازده ترین و کارآمدترین دستگاه  از لحاظ کیفیت و زمان انجام کار برای محیط های وسیع می باشد.

منبع تغذیه این دستگاه باتری های قابل شارژ است.

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود و کلیه خدمات نظافتی و صنعتی، با شرکت فراپاک سازان آوا تماس بگیرید.

همچنین برای استفاده از هریک از محصولات شرکت فراپاک سازان آوا شما می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی در مورد محصولات ، نحوه خرید و … را دریافت نمایید.

شما می توانید در صورت داشتن تخصص مورد نیازدر زمینه شستشو و خدمات نظافتی ، و نیاز به دستگاه های نظافتی و صنعتی به راحتی برای اجاره انواع دستگاه ها ، بدون صرف هزینه بالا در خصوص خرید آن ها، از طریق سایت رنت ابزار اقدام فرمائید.

 

 

پیام بگذارید