نظافت در محیط کوچک با نظافت در محیط بزرگ و وسیع متفاوت است.نظافت یکی از مهم ترین ارکان بازاریابی محسوب می شود.پاکیزگی و نظافت محیط یکی از آیتم هایی است که در جذب مشتری و جلب نظر افراد تاثیر بسیار زیاد و مثبتی دارد.برای نظافت در محیط با وسعت کم می توان از نیروی انسانی و روش های سنتی نظافتی استفاده نمود چرا که در محیط کوچک با صرف هزینه این کار امکان پذیر است. ولی در محیط های بزرگ به کار بردن این روشش امکان پذیر نخواهد بود.برای مثال در محیط هایی مانند هتل، دانشگاه ها ومدارس و فرودگاه که دارای بخش های مختلف هستند، با روش های نظافتی سنتی  نمی توان  هر روز نظافت مطلوب مورد نظر را اجرا کرد. برای نظافت در این اماکن استفاده از نظافت صنعتی روش ایده آلی خواهد بود.یکی از دستگاه های پرکاربرد در نظافت اماکن دستگاه زمین شوی صنعتی یا اسکربر است.این دستگاه برای شستشو و نظافت و خشک کردن زمین مورد استفاده قرار می گیرد.

اسکرابر

اسکرابر یک دستگاه مکانیزه تخصصی شستشوی کف است.این دستگاه در دو مدل دستی و سرنشین دار طراحی و تولید می گردد. انتخاب نوع و مدل دستگاه با توجه به شرایط محیط و دسترسی ها صورت می گیرد.

مزیت های استفاده از دستگاه اسکرابر

1-زمان نظافت

2-کیفیت شستشو

3-سرعت نظافت

4-کاهش هزینه

5-کاهش مصرف آب و مواد شوینده

زمان نظافت هنگام استفاده از دستگاه اسکرابر

در محیط های وسیع زمانی که برای نظافت لازم است اهمیت بسیاری دارد هرچه مدت زمان نظافت کمتر باشد دستگاه کارآمد تر است. با استفاده از دستگاه اسکرابر می توان در کمترین زمان با بالاترین کیفیت نظافت سطح کف را انجام داد. با به کارگیری این دستگاه دیگر موضوع خیس شدن زمین و احتمال خطر لغزش و افتادن افراد را نخواهیم داشت چرا که دستگاه به طور همزمان با شستشو سطح زمین را خشک می کند.هنگام استفاده از اسکرابر افراد می توانند در محیط تردد داشته باشند.

کیفیت شستشو با اسکرابر

فشار و سرعت برس های دستگاه هنگام نظافت باعث جداشدن هر گونه آلودگی از سطح می شود. دستگاه  اسکرابر دارای مخازن آب تمیز  کثیف جدا می باشد که این خود در جلوگیری از انتقال آلودگی موثر است.

سرعت دستگاه

به طور کلی استفاده از دستگاه نظافت صنعتی باعث افزایش سرعت روند نظافت می گردد. سرعت نظافت با دستگاه اسکرابر 4 الی 5 برابر سرعت نظافت سطح کف در روش های سنتی می باشد.

کاهش مصرف آب و مواد شوینده

با به کارگیری دستگاه اسکرابر، استفاده از مواد شوینده و آب تا حد بالایی کاهش می یابد. کاهش مصرف آب و مواد شوینده کاهش هزینه و علاوه بر آن کاهش آسیب به محیط زیست را در پی دارد.

کاهش هزینه

نظافت اصولی از خرابی و آسیب به سطح جلوگیری می کند بنابراین استفاده از اسکرابر باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری سطح می شود. با استفاده از دستگاه نظافت صنعتی می توان تعداد نیروی خدماتی را کاهش داد. کاهش نیروهای خدماتی موجب کاهش هزینه های مرتبط با نیروی انسانی است.از طرف دیگر به کار بردن دستگاه اسکرابر به کاهش مصرف آب و مواد شوینده کمک می نمایند.

شرکت فراپاک سازان آوا ارائه دهنده انواع خدمات نظافت صنعتی در سراسر کشور می باشد برای ارتباط با کارشناسان از طریق صفحه تماس با ما و برای اطلاع از مشخصات دستگاه اسکرابر از طریق سایت رنت ابزار اقدام بفرمائید.

پیام بگذارید