نظافت فضای داخلی ساختمان ها و مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی به واسطه وسعت بالای آنها با استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت، بسیار دشوار و زمان بر می باشد. از سوی دیگر فضای پاکیزه و مناسب داخلی با ایجاد آرامش و ارتقا جلوه های بصری موجب افزایش رغبت افراد برای گذران وقت در محیط می گردد.

 

 

 

 

همین امر در مراکزی چون مجتمع های اداری و تجاری موجب افزایش راندمان کاری و سود آوری بیشتر کسب و کار می گردد. با توجه به دشواری های پیش رو در استفاده از شیوه های سنتی نظافت،‌ انجام امور نظافتی به نحو مطلوب و درخور توجه یکی از چالش های اصلی برای مدیران و صاحبان مجموعه ها می باشد. چرا که حجم بالای تردد ها در محیط های اداری و مجتمع های تجاری و مسکونی اصلی ترین عامل آلودگی فضای داخلی بوده و از این رو نیاز این محیط ها را به شستشو و نظافت افزایش می دهد. مسلما استفاده از نیروی های متخصص و آموزش دیده در امر نظافت، راهکار مناسب وایده آلی برای تامین نیاز های نظافتی فضای داخلی می باشد. شرکت های خدماتی نظافتی به منظور ارائه نظافتی موثر، با کیفیت و سریع از نیرو های آموزش دیده و تجهیزات مکانیزه استفاده می نمایند. در نتیجه کیفیت نظافت ارائه شده با این شیوه ها،‌ به مراتب بالاتر از شیوه های سنتی می باشد. علاوه بر این، تجربه شرکت های خدماتی نظافت در عملیات های نظافتی، موجب افزایش کیفیت شستشو و نظافت ارائه شده توسط این شرکت ها می گردد. خدمات نظافت داخلی ارائه شده توسط شرکت فراپاک سازان آوا شامل موارد زیر می باشد:

شستشو و نظافت سطوح کف

حجم تردد ها در فضای داخلی، اصلی ترین عامل در آلودگی سطوح کف و انتقال آلاینده ها از فضای بیرون به فضای داخلی می باشد. ماندگاری آلاینده ها بر روی کفپوش ها ضمن اینکه جلوه های بصری محیط را کاهش می دهد، به واسطه خاصیت اسیدی اغلب آلاینده ها می تواند خسارات پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را به کفپوش ها وارد نماید. از این رو شستشوی موثر و با کیفیت آنها با هدف حذف کامل آلودگی ها، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. علاوه بر این درخشندگی کفپوش ها نظر هر بیننده ای را به خود جلب نموده و به نوعی نمایانگر مدیریت صحیح و دقیق مجموعه ها می باشد. از این رو شستشو و نظافت موثر و با کیفیت کفپوش ها امری مهم و در خور توجه می باشد.

 

 

 

انجام خدمات کفسابی

یکی از آسیب های وارده بر روی کفپوش ها ایجاد خط و خش ناشی از جا به جایی وسایلی چون کالسکه،‌ ترولی و چرخ دستی بر روی سطوح کف می باشد. البته تردد افراد و انتقال ذرات ریز و تیزی که در اثر گام نهادن بر روی کفپوش ها به فضای داخلی منتقل می شود نیز از دیگر عوامل می باشد که باعث ایجاد خط و خش بر روی سطوح می شود. حجم بالای خط و خش ایجاد شده بر روی سطوح،‌ باعث کدر شدن سطوح می شوند. عملیات کفسابی به عنوان یکی از خدمات تخصصی ارائه شده توسط شرکت های خدماتی قادر به حذف موثر و با کیفیت خط و خش ایجاد شده بر روی کفپوش ها می باشد. انجام اصولی خدمات کفسابی با از بین بردن کامل آسیب های وارد بر روی کفپو ش ها،‌ از تحمیل هزینه های مرتبط با تعویض کفپوش ها ممانعت می نماید.

 

 

کفسابی

 

 

انجام نظافت عمومی

از دیگر بخش های پر تردد در مراکز تجاری و اداری می توان به راه پله ها،‌ سرویس های بهداشتی و پاگرد ها اشاره نمود. حجم ترد بالا در این محیط ها،‌ موجب انباشت حجم بالایی از آلاینده ها در این فضا ها شده و از این رو نیازمند نظافت موثر و با کیفیت می باشند. شستشوی منظم و با برنامه در فواصل زمانی معین مهم ترین عامل در مهار و حذف آلاینده های انباشته در این محیط ها می باشد.

 

 

 

نظافت های تخصصی

نظافت و حذف آلاینده های انباشته در بخش هایی چون،‌ آسانسور ها، پله برقی و رمپ های متحرک، به ابزار های تخصصی و افراد ماهر نیاز دارد. چرا که هر گونه عملکرد غیر اصولی در نظافت این بخش ها، می تواند خسارات پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را برای این بخش ها در پی داشته باشد.

 

 

شرکت فراپاک سازان آوا توانایی ارائه کلیه خدمات نظافتی، ساب سنگ و پولیش را دارد و شما می توانید برای مشاوره درباره ی تعمیر، بازگردانی و نگهداری سنگ خود ،و کلیه خدمات نظافتی با شرکت فراپاک  سازان آوا تماس بگیرید.